Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri 660x330

Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri

Okurlarımızdan en çok mail aldığımız konu, gitara yeni başlayacağım, hangi gitarı almalıyım sorusu oluyor. O kadar çok marka var ki, araştırsanız bile hangi marka, hangi modeli almanız gerektiği konusunda kafalarınız çok karışıyor. Piyasa da, süpermarketlerde gitar görünümün de, ama işe yaramaz ürünler satılmakta. Hal böyle olunca sizler için bu yazıyı hazırlama gereği duyduk. Klasik gitara yeni başlayacak okurlarımız için hazırladığımız Klasik Gitar Tavsiyeleri yazımızda yer alan gitarlar indirim de yada gitarın yanında hediyesi var. Nakit ödeyerek fazladan %3 indirim kazanabilir yada kredi kartına peşin fiyatına 9 taksit, ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Masterwork MWC3900 Klasik Gitar 1000x418 klasik gitar tavsiyeleri Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri Masterwork MWC3900 Klasik Gitar

Masterwork MWC3900 Klasik Gitar

Klasik gitara yeni başlayanlar için tavsiye ettiğim en ucuz gitardır. Gitara güzel bakarsanız öğrenme sürecinde, yani bir kaç sene hiç bir problem yaşamadan kullanabileceğiniz bir gitar. Bu fiyat aralığında gitar almak isteyen öğrencilerime yıllardır tavsiye ediyorum ve problemsizce kullanıyorlar.

Satın Al

Miguel Angela MA160 1000x418 klasik gitar tavsiyeleri Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri Miguel Angela MA160

Miguel Angela MA160 Klasik Gitar

Fiyatına göre güzel bir gitar olan Miguel Angela klasik gitarlar işçiliği ve ses kalitesiyle Masterwork klasik gitarlardan bir adım daha ön plana çıkıyor. Çok fazla bir fiyat farkı da olmayan gitarları gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Satın Al

Valencia CG150K 1000x418 klasik gitar tavsiyeleri Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri Valencia CG150K

Valencia CG150K Klasik Gitar

Öğrenci gitarı denince akla gelen ilk markalardan olan Valencia, yeni başlayanlar için hem uygun fiyatlı, hem de kaliteli bir enstrüman. Fiyat olarak Masterwork klasik gitarların çok az daha üstünde olan gitar, bu farkı sonuna kadar hak ediyor.

Satın Al

Oscar Schmidt OC11 1000x418 klasik gitar tavsiyeleri Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri Oscar Schmidt OC11

Oscar Schmidt OC11 Klasik Gitar

Öğrenci gitarlarının üst limitleri için tavsiye edebileceğim Oscar Schmidt’in özellikleri; ön kapağı: ladin ağacı, yanlar: maun, klavye: gülağacı. Güzel bir tınıya sahip olan bu gitar’ın üzerinde sap ayarı mevcuttur.

Satın Al

Takamine G124 1000x418 klasik gitar tavsiyeleri Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri Takamine G124

Takamine G124 Klasik Gitar

Öğrenci gitarlarının üst limitleri için tavsiye edebileceğim bir başka marka ise Takamine. Gitarın özellikleri ise; ön kapağı: ladin ağacı, yanlar: maun, klavye: gülağacı. Güçlü ve güzel bir ses sahip olan bu gitar’ın üzerinde sap ayarı mevcuttur.

Satın Al

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Türkiye'deki kaynak eksikliklerinden dolayı Gitar Magazin'i kuran Özgür, Aktif müzik yapmanın yanında, yıllardır yetiştirdiği gitar öğrencileri ile müzik sektörüne hizmet ediyor ve bu deneyimlerini sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Seaboard RISE 660x330

Midi Klavyenin Geleceği: Seaboard RISE

İngiliz şirket Roli, birkaç yıl önce Seaboard Grand isimli midi klavyesini duyurmuştu. Geçtiğimiz günler de …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir