Rock Off 2015

Heavy metal ve rockseverlerin heyecanla beklediği festival Rock Off bu sene kamp yapma imkanı da sunarak 1-2 Ağustos’ta Cosmos’ta gerçekleşiyor. Heavy metal ve rockseverlerin heyecanla beklediği festivalin bu yılki ana grupları Korn, Apocalyptica, Behemoth, Gojira ve My Dying Bride!

İlki geçen sene Freebird Agency tarafından düzenlenen ve binlerce heavy metal ve rockseveri buluşturan Rock Off, ikinci yılında herkesi Kilyos Cosmos’ta “Rock Tatili”ne davet ediyor. Bu seneden itibaren Freebird Agency ve Pozitif Live işbirliğiyle yoluna devam edecek olan Rock Off, çok daha güçlü bir içerik ve kadro ile 1-2 Ağustos tarihlerinde tüm rock ve heavy metal hayranlarını yeniden bir araya getirmeye hazırlanıyor. Kilyos’ta gerçekleşecek, deniz ve kamp yapabilme imkanı da sunacak olan Rock Off, iki gün boyunca Korn, Apocalyptica, Gojira, Behemoth, My Dying Bride, Soulfly, Korpiklaani, Unleashed, Annihliator, Dark Tranquility, Murat İlkan, Black Tooth gibi çok sayıda yerli ve yabancı rock grubunu müzikseverlerle buluşturacak.

Rock Off 2015 660x925 Rock Off Rock Off 2015 Rock Off 2015

İki gün sürecek Rock Off’un birinci gününde Korn, Gojira, Soulfly, Unleashed, Korpiklaani ve yerli isimler yer alırken, ikinci gün Apocalyptica, Behemoth, My Dying Bride, Dark Tranquillity ve Annihilator sahne alacak. Festivalde, ana sahnede yer alacak performansların yanı sıra; Dragon’s Den çadırında çeşitli söyleşiler, akustik performanslar ve sahne alacak gruplarla imza seansları da gerçekleştirilecek.

Festivale bilet almak için tıklayın.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Türkiye'deki kaynak eksikliklerinden dolayı Gitar Magazin'i kuran Özgür, Aktif müzik yapmanın yanında, yıllardır yetiştirdiği gitar öğrencileri ile müzik sektörüne hizmet ediyor ve bu deneyimlerini sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

17. Battle of the Bands 660x330

17. Battle of the Bands Müzik Yarışması

Bu sene 17. kez gerçekleşecek olan müzik yarışması “Battle of the Bands” bağımsız müzik gruplarının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir