PolyTune Clip Akort Aleti

TC Electronic efsanevi akort aletinin yenisi olan PolyTune Clip'i duyurdu. PolyTune ile dünyanın ilk çok sesli akort cihazını yapan firma, bu ürünüyle profesyonelerin tercihi olmuştu. Yeni duyurduğu ürün ise, mandallı akort aleti diye tanımlayabileceğimiz, enstrümana tutturulan çok sesli akort aleti. TC Electronic yeni ürününde, pedal akort aletindeki başarısını sürdürmeye devam ediyor. Bilenler için PolyTune Clip, pedal akort aleti olan PolyTune'dan işlev olarak farklı değil, aynı kalitede hassasiyete sahip ürün, taşınabilirliği ve küçük boyutu ile fark yaratıyor. Ürünün özellikleri ise, telleri tek tek akort yapabilirsiniz ya da tüm tellere vurarak otomatik olarak PolyTune özelliğiyle aynı anda çaldığınız tellerden hangisinin akordu bozuk…

Puanlama

Akort - 99%
Ekran - 100%
Tasarım - 100%
Fiyat - 95%

99%

TC Electronic efsanevi akort aletinin yenisi olan PolyTune Clip‘i duyurdu. PolyTune ile dünyanın ilk çok sesli akort cihazını yapan firma, bu ürünüyle profesyonelerin tercihi olmuştu. Yeni duyurduğu ürün ise, mandallı akort aleti diye tanımlayabileceğimiz, enstrümana tutturulan çok sesli akort aleti. TC Electronic yeni ürününde, pedal akort aletindeki başarısını sürdürmeye devam ediyor. Bilenler için PolyTune Clip, pedal akort aleti olan PolyTune’dan işlev olarak farklı değil, aynı kalitede hassasiyete sahip ürün, taşınabilirliği ve küçük boyutu ile fark yaratıyor.

PolyTune Clip 660x330 polytune clip PolyTune Clip Akort Aleti PolyTune Clip

Ürünün özellikleri ise, telleri tek tek akort yapabilirsiniz ya da tüm tellere vurarak otomatik olarak PolyTune özelliğiyle aynı anda çaldığınız tellerden hangisinin akordu bozuk ise onu görebilir ve böylelikle akort yaparken zaman kazanabilirsiniz. Referans frekansı 435 Hz ila 445 Hz arasında manuel olarak değiştirilebilir. PolyTune Clip +/- 1 cent aralığındaki hassasiyeti ile kolayca doğru akort yapabilirsiniz. Mandalın yönü ters çevrildiğinde ekran otomatik olarak yön değiştirmeside, sağlak ve solaklar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Ürünün videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Türkiye'deki kaynak eksikliklerinden dolayı Gitar Magazin'i kuran Özgür, Aktif müzik yapmanın yanında, yıllardır yetiştirdiği gitar öğrencileri ile müzik sektörüne hizmet ediyor ve bu deneyimlerini sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri 660x330

Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri

Okurlarımızdan en çok mail aldığımız konu, gitara yeni başlayacağım, hangi gitarı almalıyım sorusu oluyor. O …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir