Marshall Kilburn Taşınabilir Kablosuz Hoparlör 660x330

Marshall Kilburn Taşınabilir Kablosuz Hoparlör

Müzik sektöründe gitar amfileriyle ikonlaşan, İngiltere merkezli Marshall firması ne kadar sektörde güçlü bir oyuncu olsada, yenilik yapması gerektiğinin farkında. Son zamanlarda çıkarttıkları kulaklıkları, telefon kılıfları bu çabalarını ifade ediyor. Şimdi ki haberimizde ise yine bir arzu nesnesiyle karşı karşıyayız. Marshall Kilburn adlı bu hoparlör, bluetooth bağlantısı sayesinde kablosuz, kaliteli bir müzik keyfi vadediyor.

Marshall Kilburn Taşınabilir Kablosuz Hoparlör 2 660x660 marshall kilburn Marshall Kilburn Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Marshall Kilburn Ta    nabilir Kablosuz Hoparl  r 2

Marshall Kilburn, tasarım açısından şirketin daha önceden piyasaya sürdüğü Stanmore ve Acton modellerine benziyor. Hoparlörünün teknik özellikleri ise, lityum iyon pille 20 saate varan kullanım imkanı, hoparlör, bluetooth bağlantısı sayesinde mobil cihazlara veya bilgisayara kablosuz bağlantı imkanı, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan hoparlörün ağırlığı ise sadece 3 kilogram. 4 inçlik woofer, 0,75 inçlik tweeter’ların ve üç adet amplifikatörün (iki adet 5W, bir adet 15W) kullanıldığı hoparlör, önümüzdeki ay 300 dolar fiyatla yurt dışında satışa sunulacak.

Marshall Kilburn Taşınabilir Kablosuz Hoparlör 660x495 marshall kilburn Marshall Kilburn Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Marshall Kilburn Ta    nabilir Kablosuz Hoparl  r

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Türkiye'deki kaynak eksikliklerinden dolayı Gitar Magazin'i kuran Özgür, Aktif müzik yapmanın yanında, yıllardır yetiştirdiği gitar öğrencileri ile müzik sektörüne hizmet ediyor ve bu deneyimlerini sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri 660x330

Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri

Okurlarımızdan en çok mail aldığımız konu, gitara yeni başlayacağım, hangi gitarı almalıyım sorusu oluyor. O …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir