insTuner Kromatik Akort Uygulaması

insTuner, kromatik özellikte bir akort uygulaması. Kromatik özelliği sayesinde tüm enstrümanları akort edebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan akort uygulamasını, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz. Sadece enstrüman akort etmek için kullanacaksanız, ücretsiz versiyonunu fazlasıyla yeterli, ücretsiz versiyonunda reklam dahi yok. Ücretli versiyon ise daha çok frekans gibi daha uzmanlık gerektiren, enstrüman yapımı ile ilgilenenlerin kullanabileceği daha teknik özellikleri içermekte. "Tone Generator" özelliği ile, seçtiğiniz sesi dışarıya vermesini sağlayarak kulaktan akort yapabilirsiniz. Uygulamanın eğlenceli videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Puanlama

Akort - 99%
Tasarım - 95%
Fiyat - 100%

98%

insTuner, kromatik özellikte bir akort uygulaması. Kromatik özelliği sayesinde tüm enstrümanları akort edebilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan akort uygulamasını, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz. Sadece enstrüman akort etmek için kullanacaksanız, ücretsiz versiyonunu fazlasıyla yeterli, ücretsiz versiyonunda reklam dahi yok. Ücretli versiyon ise daha çok frekans gibi daha uzmanlık gerektiren, enstrüman yapımı ile ilgilenenlerin kullanabileceği daha teknik özellikleri içermekte. “Tone Generator” özelliği ile, seçtiğiniz sesi dışarıya vermesini sağlayarak kulaktan akort yapabilirsiniz. Uygulamanın eğlenceli videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

insTuner Kromatik Akort Uygulaması 660x372 akort uygulaması insTuner Kromatik Akort Uygulaması insTuner Kromatik Akort Uygulamas

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Türkiye'deki kaynak eksikliklerinden dolayı Gitar Magazin'i kuran Özgür, Aktif müzik yapmanın yanında, yıllardır yetiştirdiği gitar öğrencileri ile müzik sektörüne hizmet ediyor ve bu deneyimlerini sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Müzik Notları Music Memos 660x330

Apple’dan müzisyen dostu uygulama: Müzik Notları

Müzik Notları besteciler için geliştirilmiş, yeni müzikal fikirleri akustik gitar, piyano, vokal veya istediğiniz müzik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir