Her gitaristin ihtiyacı iRig 2

Yenilenen iRig daha geniş ürün desteğiyle dikkat çekiyor. iRig 2 iPhone, iPad, iPod touch ve Mac’in yanı sıra, Android cephesine ise, Samsung Professional Audio teknolojini kullanan Galaxy Note 3, Note 4, Galaxy Edge, Galaxy S5 ve Galaxy S6 cihazlarını destekliyor.

iRig 2 660x414 irig 2 Her gitaristin ihtiyacı iRig 2 iRig 2

IK Multimedia’nın kendi geliştirdiği AmpliTube uygulaması dışında GarageBand gibi farklı uygulamalarlada kullanabiliyorsunuz. AmpliTube oldukça kapsamlı bir uygulama. Kanal kaydı yapabilir, gitarınızı akort edebilirsiniz. Davul makinası ile çalışmalarınızı yada kayıtlarınızı renklendirebilirsiniz. Onlarca efekt pedalı ve amfi simülasyonu ile çok geniş bir ton yelpazesine sahip olan AmpliTube ile aynı zaman da, alt yapılarınızı yükleyip üzerine jam session yapabilirsiniz.

AmpliTube 660x330 irig 2 Her gitaristin ihtiyacı iRig 2 AmpliTube

AmpliTube’de Pedal, amfi simülasyonları, davul makinası, kanal kaydı gibi özelliklerin uygulama içi satın alımlarla kullanabildiğinizi belirtelim. Oldukça başarılı olan iRig 2, her gitaristin olmazsa olmazları arasında yer almalı. Yeni iRig’in fiyatı ise 64 dolar.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Türkiye'deki kaynak eksikliklerinden dolayı Gitar Magazin'i kuran Özgür, Aktif müzik yapmanın yanında, yıllardır yetiştirdiği gitar öğrencileri ile müzik sektörüne hizmet ediyor ve bu deneyimlerini sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri 660x330

Yeni Başlayanlar için Klasik Gitar Tavsiyeleri

Okurlarımızdan en çok mail aldığımız konu, gitara yeni başlayacağım, hangi gitarı almalıyım sorusu oluyor. O …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir