199$ değerindeki Digital Synsations kısa bir süreliğine ücretsiz

80’lerin sonunda ve 90’ların başında synthesizer, müzik sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Bilgisayar teknolojisinin gelişimiyle ise kendini sektörde kanıtlamış analog synthesizerların simülasyonları müzik kayıt teknolojilerinde önemli bir yer edinmiştir. Bu işten para kazanmayan, evinde kendi kayıtlarını yapmak isteyen müzisyenler için pahalı denebilecek bu pluginlerin başarılı örneklerinden biri olan, Depeche Mode, The Cure, Pet Shop Boys, Vangelis, Brian Eno, Toto, 808 State, Jean Michel Jarre gibi sanatçı ve grupların başarıyla kullandığı Yamaha SY77, Korg M1, Roland D50 ve Ensoniq VFX gibi efsanevi synthesizerların simülasyonlarını içeren UVI Sounds & Software adlı yazılım firmasının hazırladığı Digital Synsations plugini kısa bir süreliğine ücretsiz. Pluginde yer alan sesleri yukarıdaki videodan dinleyebilirisiniz. Aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak, sol alt kısımda yer alan “DOWNLOAD” yazısına tıklayın, plugini sepete atmış olacaksınız. Sağ üst kısımda yer alan “product” yazısının üstüne geldiğinizde, açılan menüden “Check Out” yazısına tıklayın. Açılan ödeme formunda “Vouchers” Kupon bölümüne “FREEDS” yazın ve hemen yanındaki “OK” butonuna tıklayın. Aşağıdaki yer alan formda *zorunlu alanları doldurduktan sonra ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kısa bir süre için geçerli olan Digital Synsations kupon kodunu, kampanya bitmeden kullanmanızı tavsiye ederim.

Hakkında ÖZGÜR KARABİL

ÖZGÜR KARABİL
Türkiye'deki kaynak eksikliklerinden dolayı Gitar Magazin'i kuran Özgür, Aktif müzik yapmanın yanında, yıllardır yetiştirdiği gitar öğrencileri ile müzik sektörüne hizmet ediyor ve bu deneyimlerini sizlerle paylaşmaya tam gaz devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Müzik Notları Music Memos 660x330

Apple’dan müzisyen dostu uygulama: Müzik Notları

Müzik Notları besteciler için geliştirilmiş, yeni müzikal fikirleri akustik gitar, piyano, vokal veya istediğiniz müzik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir